Kiedy potrzebujesz inspiracji…

Nasze markery olejowe tworzą barwną i inspirującą rodzinę!

Mają aż trzynaście kolorów tuszu i dzięki swoim możliwościom trwałego, szybkoschnącego i permanentnego pokrywania powierzchni z hukiem wkroczyły na warsztaty artystów i nie tylko.

Są doskonałym markerem do projektów ‚streetartowych’ – z udziałem ich nasyconych barw powstawać może sztuka na skalę popularnych murali. Trwały, wodoodporny charakter tuszu pozwala na pokrywanie powierzchni wystawionych na te najgorsze warunki atmosferyczne. Śmiało można powiedzieć, że tym markerem każdy artysta zdołałby dodawać barw miastom!

Z ich udziałem powstało już wiele dzieł na płótnie, kartonie czy szkle. Jako artysta docenisz ich głęboką barwę i fibrową końcówkę świetnie przepuszczającą gęsty, olejny tusz.

Markery mogą być również narzędziem kreatywnych Pań Domu – z uwagi na różnorodność kolorów I możliwość pokrywania jakichkolwiek powierzchni są dokładnie tym, czym możemy zmienić nudny wygląd wazonów, świeczników i innych domowych ozdób. Ponoć każda kobieta zmienną jest… nasz marker jest niezastąpionych narzędziem wprowadzania zmian. Dla zwolenniczek elegancji mamy też markery z tuszem złotym i srebrnym.

Z markerami olejowymi pokolorować i ulepszyć możesz dosłownie cały świat!


Markery olejowe Toma

Piszą po wszystkim…

inspiracje-1-secondary


Produkty: Makrer olejny TO-440, Makrer olejny TO-441, Marker olejny AR-400