Kiedy potrzebujesz inspiracji…

Tworzycie plakaty? Mamy dla Was produkt dostosowany do rysowania wszelkich plakatów, dzięki którym będą one wyglądać naprawdę znakomicie!

Poster Marker oferuje końcówki w 5 różnych grubościach 2.0, 6.0, 12.00, 20 i 30mm, jak i kolejno 19, 12, 12, 8 i 9 kolorów dla poszczególnej grubości. Te markery są niezastąpione do permanentnego rysowania na praktycznie każdej powierzchni.

Poster Markery są wykonane w sposób, który pozwala rysować litery w bardzo precyzyjny sposób, jak i efektywnie je cieniować. Najgrubszy z Poster Markerów nadaje się doskonale do rysowania szyldów, które muszą być widoczne z daleka jak i ogromnych banerów.

Sprawdzają się one nie tylko na papierze. Można trwale rozpisać nimi informacje na szkle, gumie czy metalu, dlatego ich przydatność będzie cenił sobie każdy właściciel lokalu użytkowego.

Są wodoodporne, dlatego można rozpisać nimi na stałe ofertę restauracji czy sklepu wprost na szybie wystawowej. Ogłoszenie napisane na dowolnej powierzchni Poster markerem, umieszczone na zewnątrz, nie wyblaknie nawet przy najokropniejszych warunkach pogodowych.

Ich intensywne kolory i trwałość sprawią, że będzie to jeden z Twoich ulubionych produktów!


Produkty: Poster Marker AR-004, Poster Marker AR-030