Kiedy potrzebujesz inspiracji…

Przyjazny smok Zębozaurus to ulubieniec najmłodszych.

Jest on opiekunem i ozdobą całej gamy produktów dzięki którym dzieci uzdolnione artystycznie rozwiną skrzydła, natomiast te mniej zmotywowane będą po prostu świetnie się bawić.

Specjalnie dla małych artystów Zębozaurus ma tradycyjne kredki świecowe, ołówki do szkicowania i intensywne pisaki, które dodadzą intensywnych kolorów małej twórczości.

W długie zimowe wieczory najmłodsi poszukują kreatywnych zajęć smok Zębozaurus proponuje tworzenie witraży przy użyciu specjalnych farb witrażowych. Po ich wyschnięciu można z powodzeniem ozdabiać domowe szyby własnymi projektami. Inspiracji małym artystom dodadzą załączone do opakowań szablony – ponoć tworzył je sam Zębozaurus.

Dla dzieci lubiących artystyczne gadżety, kolekcję uzupełniają kredki wykręcane! Polecić je można jako prezent dla mniej cierpliwych pociech – część dzieci daje za wygraną przy próbie temperowania łamiących się rysików tradycyjnych kredek.

W zestawie czy osobno kolekcja Zębozaurus to komplet doskonale sprawdzający się w rozwoju plastycznych uzdolnień u najmłodszych.

Wesoły smok Zębozaurus to ładne, trwałe, nietoksyczne i przyjemne w użytkowaniu produkty. Istnieją po to aby u dzieci wywoływać uśmiechy asystując w nauce i zabawie!

zebozaurus-2


Produkty: TO-554, TO-558, TO-570, TO-581, TO-587, TO-590