Kiedy potrzebujesz inspiracji…

T-shirt markery to nasza propozycja do zabawy dla najmłodszych, ale również dla kreatywnych dorosłych z aspiracjami projektantów mody.

T-shirt markery to 19 atrakcyjnych kolorów tuszu, które po naniesieniu na materiał wnikają głęboko w tkaninę i pozostają odporne na jej pranie w temperaturze do 60°C.

Ich bezwonny tusz zapewni dobrą zabawę najmłodszym. Małe pociechy mogą same narysować na białym t-shircie postacie z kreskówek, czy ulubione motywy. Po przeprasowaniu rysunku na t-shircie obrazek pozostaje trwały. Własnoręcznie wymalowany t-shirt może być świetnym pomysłem na prezent dla kolegów czy koleżanek.
T-shirt marker to świetny produkt do projektowania odzieży z własnym imieniem lub wybranym motto – dzięki nim ubrania staną się jedyne w swoim rodzaju. Dzieci i młodzież mogą tworzyć koszulki odpowiednio oznaczone do sportów lub zabaw zespołowych wymagających podziału na rozpoznawalne grupy.

Poza zastosowaniem w celach czysto rekreacyjnych T-shirt marker może być narzędziem przydatnym w kreatywnej branży odzieżowej. Tworzenie ręcznie szytych koszulek i bluz jest ostatnio zjawiskiem bardzo powszechnym a nowe marki tworzone są z dnia na dzień. Może T-shirt marker przyda się młodym projektantom jako alternatywa dla tradycyjnego nanoszenia grafik i wzorów na odzież?

Podobno styl to pomysł, w który jesteśmy ubrani. Jeśli to stwierdzenie jest prawdą, T-shirt marker powinien być ulubionym produktem fashionistów.

t-shirt-2


Produkty: AR-002