Kiedy potrzebujesz inspiracji…

Od tysięcy lat mówiono, że co zapisane, pozostaje. Wtedy na scenę wkroczył Joker i zmienił bieg historii.

Joker, ozdobiony znanym Wam motywem gwiazdek, to całkowicie wymazywalne pióro kulkowe, które pozwala na zlikwidowanie pomyłek utrwalonych na papierze w błyskawicznym tempie.

Kładziemy kres poirytowaniu fanów krzyżówek i sudoku, którzy do tej pory swoje błędy musieli przekreślać. Z Jokerem wielokrotne próby zapisywania haseł i cyfr pozostaną bezkarne! To pióro kulkowe pisze bardzo gładko, co jest dodatkowym walorem przy pisaniu po często recyclingowym papierze krzyżówek.

Klasówka, kartkówka, sprawdzian? Błędy przestają być straszne, ponieważ możliwość naprawienia przysłowiowych byków z Jokerem jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Wymazywalny charakter tego lekkiego pióra kulkowego ucieszy pracowników biur na co dzień borykających się z uzupełnianiem tabel czy wykresów. Joker’em szybko wymazuje się zapisy, co pozwala uniknąć kłopotliwego używania tradycyjnych korektorów.

Wymazywalny Joker może być pomocny dla nauczycieli, którzy korygują w swoich klasach przypadki dysortografii. Obarczony takim problemem uczeń może po korekcie nauczyciela szybko nanosić poprawki na zapisany tekst.


Produkty: TO-079